Καμπίνες Τοίχο - Τοίχο
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Black 125x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 125 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 125x190cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 125 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 110x190cm
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 90x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 150x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 150x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Black 150x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 White 150x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 120x190cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 160x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 160x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 170x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 400 Silver 140x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 400 White 140x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 400 Gold 100x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 400 Black 140x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Gold 120x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 130x190cm
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 130 cm x 1900mm |