Καμπίνες Τοίχο - Τοίχο
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 110x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 110x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 110x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 120x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 130x190cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S4 90-95x185cm
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S4 65-70x185cm
| Βάρος | 21,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 120x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 130x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 120x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 130x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 130x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 140x190cm
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 150x190cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |